Galeria

 

Mikołajki

6 grudnia Mikołaj zaprosił przedszkolaki z grup II,III i IV do „Kina za rogiem” na projekcję filmów z cyklu: ”Masza i niedźwiedź” – dla wszystkich była to ogromna frajda. Wcześniej jednak odwiedził maluszki z gr. I. Dzieci przywitały go wierszykami i piosenkami. Obdarował dzieci prezentami. W powrotnej drodze Mikołaj zaskoczył dzieci wracające z kina czekając na ulicy. Wszyscy zaśpiewali mu kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.

MIKOŁAJU DZIĘKUJEMY ZA KINO I SŁODKI PREZENT! DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA!

Teatrzyk „Pali się” przygotowany przez rodziców z gr. III

Dnia 27.11.2017r. grupa teatralna złożona z Rodziców grupy III zaprezentowała przedstawienie pt. „ Pali się”.

Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom i było gorąco oklaskiwane. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas, by sprawić przyjemność przedszkolakom!

Plecak pełen książek

Bardzo dziękujemy Rodzicom z Rady Rodziców za przygotowanie akcji „Plecak pełen książek”. Akcja ta rozwija dziecięcą wyobraźnię i uczy obcowania ze wspaniałym światem literatury.  Rodzinne czytanie umili długie jesienne i zimowe wieczory. Jeszcze raz dziękujemy. 

Spacer do Parku Dreszera

Słoneczna pogoda sprzyja spacerom. Dziś skłoniła nas do odwiedzenia Parku Dreszera. Spacer był doskonałą okazją do zabaw badawczych z wiatrem, z wykorzystaniem liści i naturalnego tworzywa. Dzieci zebrały pamiątkowe Dary Pani Jesieni do „tub zapachowych”. Wszystkich zapraszamy do jesiennych rodzinnych spacerów.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - KRASNALE
16 października najmłodsze dzieci w naszym przedszkolu, po złożeniu uroczystej przysięgi, zostały pasowane na przedszkolaka. 
Występy maluszków gorąco oklaskiwali licznie zgromadzeni członkowie ich rodzin oraz..... Krasnal, który będzie maskotką grupy.
Grupa I będzie nosiła nazwę Krasnale.
Przedszkolaki otrzymały znaczki naszego przedszkola oraz wesołe, ruchome figurki. Dorośli, po zjedzeniu cytryny, osłodzone mieli miny czekoladowym torcikiem z logo naszego przedszkola. Podzielili się nim, oczywiście, z dziećmi. 
Krasnale! Witamy Was serdecznie w naszej przedszkolnej rodzinie. 
Przedstawienie Rodziców z grupy II

Dnia 13 października Rodzice z grupy II zaprezentowali przedstawienie na podstawie wiersza "Lokomotywa" Juliana Tuwima. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Teatrzyk " O Michałku nieśmiałku"

Dani 28 września  gościliśmy grupę aktorów ze Studia Artystycznego Arlekin w wesołej i pełnej ciepła bajce o "Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku". 

 

Powitanie Jesieni " Żegnaj lato na rok ..."

21 września powitaliśmy jesień. Czas nam wesoło upłynął podczas rozwiązywania zagadek o tematyce jesiennej. Maluszki wykonały szal dla Pani Jesień. A Piraci na czas zwijały jesienny sznurek zakończony jabłuszkiem.  Zdobyliśmy wiele informacji o tej pięknej porze roku. Chociaż nam żal, że spotkamy się z latem za rok.